[Księga gości]

 

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad

 

link1
link2
link3

 

talk.pl

Link :: 11.11.2006 :: 19:33
Witam wszystkich po raz pierwszy! Znów zrobiłam bloga.. po co? Na to pytanie sama nie umiem sobie odpowiedzieć;( Chcę się komuś wyżalić, ale nie mam komu i chyba dlatego chcę to powiedzieć "całemu światu" Nie zalezy mi na waszych komentarzch, ale jeśli mi jego dacie.. to będzie mi bardzo miło i napewno się odwdzięczę;] Jeżeli na blogu pojawią się jakieś błędy to z góry przepraszam. Nie jestem dobra z ortografii;P Zastanawiam się jeszcze czy uaktywnić talka na stałe;(( Poraździe mi! Dobra kończe notkę.. następna bardziej na temat;* Posdroo, pa=***
Komentuj(0)


Link :: 14.11.2006 :: 13:38
Ludzie ratujcie!
Wczoraj dostałam 5+ z fizyki i 3 z chemii.. powiedziałam o tym mamie: na 5+ nic nie powiedziała (jak by głucha była) a za 3 mnie opie..przyła;[ Dlaczego nikt nie doceni tego lepszego, tylko zawsze patrzy na gorsze? To niesprawiedliwe! Dzisiaj mnie głowa boli, katar mam.. choroba idzie;( [w święta zawsze jestem chora] Ja to mam pecha i tyle! Moje życie jest bezsensu, co nie? W sprawach sercowych też mam kłopot i to wielki! Kocham
Komentuj(0)


Link :: 15.11.2006 :: 09:17
Yy.. napisałam poprzednią notkę i się cała nie dodała:(( Drugi raz mi się nie chce pisać. Jak bede miała czas to może napisze.. ;P Teraz idę odpoczywać.. nio bo jestem chora, Paa=***
Komentuj(0)


Link :: 15.11.2006 :: 12:55
Nio jush posprzatane.. no prawie małe szczegóły zostały;] Humorek mi się poprawia;D Ale do szkoły to mi się wcale nie śpieszy.. wykańcza mnie i tyle;( Nie mam po co tam chodzić.. nawet przyjaciołki takiej prawdziwej nie mam;(( Mam tylko koleżanke, ona to raczej myśli że ja jestem je przyjaciółką. Koleżanka a przyjaciołka- duża różnica!~ Nie wyżalam się jej bo zacznie się wyśmiewać.. i każdemu będzie gadała
Komentuj(0)


Link :: 15.11.2006 :: 13:00
Ehh.. Właśnie się skapłam, że nie można tutaj pisać długich notek.. ta poprzednia jest nie pełna;( Przepraszam.. postaram się pisać krócej;P
Komentuj(0)


Link :: 16.11.2006 :: 08:08
Dzieńdobry! Jeszcze wcześnie więc nie mam co pisać.. nie posżłam dziś do szkoły Jestem prawie zdrowa [ale katar jesce mam]. Postanowiłam uaktywnić ten pamiętnik na stałe.. pozostało mi jeszcze 9 dni:) Jak chcecie wiedzieć coś o mnie to wejdźcie na mój 2 blog:
http://ylonaa1993.blog.onet.pl ;] Posdrawiam=**
Komentuj(0)


Link :: 16.11.2006 :: 17:09
..po kłótni z siostrą!
Poklóciłam się z siostrą, jak zwykle;P Z tą młodszą;/ Normalnie tak mnie wkurza, że szoook=/ Ta starsza tak samo! Grr.. ja to mam pecha. Poszło o bzdury;D [dla mnie] Chciałam mieć siostre bliźniaczke i starszego brata. Ale to oczywiście nie możliwe.. niestety!~
Krótka notka. bo to tak chciałam wam tylko pwoiedzieć;] Paa, do jutra;*
Komentuj(1)


Link :: 17.11.2006 :: 10:41
Yoo=] Siostra kazała mi dzisiaj posprzątać bo po szkole przyjdzie ze swoim chłopakiem;/ Za posprzątanie powiedziała, że da mi komputer do swojego pokoju I tak w to nie wierze.. w domq jest całkiem czysto troszke tylko posprzątam;D Jestem taka zła, że on tu przyjdzie grr:/ Poprostu go nie lubię i tyle! Teraz podam wam adresy moich blogów nie wszystkich jak by ktoś chciał mnie bliżej poznać:
http://ylonaa1993.blog.onet.pl
http://ylonaa1993.wjo.pl
Zapraszam na nie.. komentujcie!~ =**
Komentuj(0)


Link :: 17.11.2006 :: 14:50
Radosna ;);)
Ludziska Tomuś nie przyszedł :D (tzn chłopak Kingi - my sister) Hehe..komputerek ma być ponoć u mnie w pokoju, ale to jeszcze nie pewne;P ! Ale fajnie, co nie? Wtedy to bym mogła blog prowadzić systematycznie^^ Na onecie remontuję bloga (http://iloona13.blog.onet.pl) Mozna wpadać i poradzić! Wiem dusho mam tych blogów.. ale gdybym ich nie miała, tio cio bym miała robić na kompie? Oprucz gadania na gg.. i tak żadko tu siedzę;P Dobra kończy bo znów notkasie nie doda, bye=**
Komentuj(0)


Link :: 20.11.2006 :: 12:23
Notka z niedzieli.!
Jestem zła grr..=/ Moja mama ze starsza siostrą pojechały na giełde nio i była jeszcze sąsiadka i ciocia.. ja się w samochodzie nie zmieściłam i nie pojechałam;( Okupiły się tak że szook! Od kąd Kinga chodzi z Tomkiem (podobno..nie do kańczam lepiej) odzywa się do mamy innym tonem, no i tak mi sie wydaje że ona jej kupuje ciuchy i co tylko chce po to by zachowywała się normalnie:/ Ja oczywiście na tym cierpie:/ Mi nie pozwoli iść z koleżanką do kina jak jest na dworze ciemnoo a kinga robi co chce. I zawsze jest po jej stronie:[ Czy to nie chamskie?! Na giełdzie nic mi nie kupiły i mojej młodszej siostrze;/ Mama powiedziała, że pojedziemy za tydzień a Kinga nie i kupi nam coś na święta
Wierzę w to tak jak --> KuRczAki LaTaJą. =DD*
Komentuj(0)


 

photo lostheart